Lekarze Biała Podlaska

lek. dent. Marta Derlukiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sidorska 5 c
21-500 Biała Podlaska

polecam,swietny serwis,bardzo mile podejscie do pacjenta,ceny bardzo przyzwoite,

lek. dent. Agnieszka Chrostowska

ul. Gabriela Narutowicza 51
21-500 Biała Podlaska

Miła, kompetentna i solidna pani. Zawsze poinformuje co robi i dlaczego , przedstawi najlepsze rozwiązanie problemu i skutecznie leczy!

lekarz Henryk Konon

Urolog

21-500 Biała Podlaska

BARDZO MILY I SYMPATYCZNY LEKARZ DUŻO ZAWDZIĘCZAM TEMU LEKARZOWI UROTOWANIE Z POWAZNEJ OPERACJI MOJEJ MAMY DZIEKUJE I ŻYCZE DUZO ZDROWIA DLA LEKARZA I CAŁEJ DOKTORA RODZINNY
Opinia dodana przez: JADWIGA

lekarz Krzysztof Horoszewicz

21-500 Biała Podlaska

Bardzo kompetentny lekarz który posiada dużą kulturę osobistą jest uprzejmy oraz w sposób bardzo zrozumiały tłumaczy objawy choroby oraz leczenie. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Anna

Marek Kozłowiec

Praktyka Lekarska
21-500 Biała Podlaska

polecam doktora, cierpliwy słuchający co ostatnio jest rzadkością u lekarzy -a ponadto dobry fachowiec -usuwałam zmiany skórne -prawie niewidoczna blizna. Wizyta u Pana Doktora zainspirowała mnie również do skorzystania z oferty medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona .Polecam i jako chirurga i jako lekarza medycyny estetycznej :) Pozdrawiam Doktora
Opinia dodana przez: Asia

Wojciech Klucz

gabinet
43-762 Biała Podlaska

Wspaniała klinika , znakomity lekarz stomatolog.Podziękowania dla całego zespołu Zawsze będę wracać do doktora Wojciecha Klucz. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Maria Koziel

lek. dent. Elżbieta Trzeciak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. stom. Elżbieta Trzeciak - Olesiejuk
ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Świetne podejście do mojego dziecka będącego na fotelu dentystycznym, a także pełna fachowość i wyleczenie mojego zęba sprawia, że nie boje się pokazać swoich ubytków Pani doktor. Naprawdę przyjemna atmosfera, nastrojowa muzyczka, nowoczesny sprzęt a przy tym dogodna lokalizacja gabinetów. Wszystko na plus.!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Agnieszka Panasiuk

Daleka 25
21-500 Biała Podlaska

Miła, profesjonalna, z bardzo dobrym podejściem, szczególnie do dzieci. Na Dalekiej leczę zęby ja oraz cała moja rodzinka.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jarosław Kuzaka

Kardiolog, Lekarz medycyny ratunkowej

21-500 Biała Podlaska

Podczas pierwszej wizyty u p. Kuzaki dowiedziałam się o swoim stanie zdrowia więcej niż przez ostatnie 10 lat. Ogromna wiedza i odpowiednie podejście do pacjenta

lekarz Krystyna Pucer-Świentuchowska

Lekarz rodzinny, Internista

gen. Hallera 9a
21-500 Biała Podlaska

piątka to za mało. Dziękuję Pani doktor!

lekarz Jan Pietrow

Kusocińskiego 3
21-500 Biała Podlaska

Lekarz godny polecenia. Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Rzadkość w dzisiejszych czasach. Super fachowe podejście do pacjenta.

lek. dent. Małgorzata Matyńkowska-Stanilewicz

Warszawska 4 lok. 12
21-500 Biała Podlaska

Profesjonalne podejście do leczenia, miła atmosfera i szeroki zakres usług.

Andrzej Zalewski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

ul. Kolejowa, Biała Podlaska
21-500 Biała Podlaska

Lekarz najlepszy w województwie : uprzejmy,poświęcający czas na każdego pacjenta nie patrzą na zegarek że wizyta się przedłuża ,kompleksowe podejście mało spotykany człowiek w dzisiejszych czasach w pozytywnym słowa znaczeniu godny polecenia.

lekarz Seweryn Stettner

Chirurg ogólny, Transplantolog

21-500 Biała Podlaska

Pierwszy raz spotkałam się z tak ciepłym, życzliwym człowiekiem-lekarzem. Delikatny, taktowny, dbający o komfort psychiczny pacjenta( w szpitalu w Iłży). Kompetencje zgodne z kwalifikacjami. Na podstawie obserwacji pacjenta i badań palpacyjnych określa schorzenie, które zgadza się z diagnozą, po RTG i USG. Bardzo dba o to by pacjent nie odczuwał bólu, śledzi historie swoich pacjentów. To lekarz z powołania. Wspaniały człowiek. Gratuluję pani dyrektor szpitala w Iłży, że ma takiego ...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Urszula Świetlik-Malesa

Pulmonolog, Alergolog

Pokoju 33
Biała Podlaska

Przez trzy lata jeździłem do różnych lekarzy i nikt nie mógł znaleźć przyczyny mojego duszenia się. Pani doktor znalazła przyczynę i odpowiednie leki. Przy stosowaniu przepisanych leków nie tylko przestałem się dusić, ale zacząłem również biegać (krótkie dystanse).
Opinia dodana przez: Mirek

lek. dent. Dorota Lewartowska vel lewartowicz

Ortodonta

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DENTICA
Janowska 49
21-500 Biała Podlaska

Z pełnym przekonaniem mogę polecić wizytę i leczenie w gabinecie Pani Doktor. Pełne leczenie ortodontyczne przeszło w tej placówce moich dwóch synów i to bez usuwania zdrowych zębów jak to sugerowali pozostali lekarze. Polecam! Matka synów o cudownych uśmiechach.

lekarz Magdalena Nikoniuk

pl. Wolności 28
21-500 Biała Podlaska

30.01 miałam teleporade z lekarzem, już kolejna, podczas rozmowy lekarz powiedziała, że wystawi niezbędny druk do złożenia o świadczenie rehabilitacyjne i bedzie ono do odbioru w placowce na Narbutta. Dzisiaj mamy 20.02 i do tej pory ani placówka ani ja nie otrzymałam tego druku. Kontaktuję się z luxmedem codziennie i sprawa stoi w miejscu. Od 3 tygodni jestem bez prawa do wynagrodzenia, a lekarz dalej nic nie robi. Nie polecam ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agnieszka Tryniecka

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
Warszawska 20
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor uratowała mi życie stawiając właściwą diagnozę, gdy inni lekarze zbagatelizowali moje dolegliwości i wyniki! Podjęte zostało właściwe leczenie, które teraz kontynuują lekarze specjaliści.

lek. dent. Elżbieta Chwalczuk

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Na pewno nie polecam Pani Elżbiety osoby, które boją się dentystów. Pani Doktor na każdej wizycie potrafi wypomnieć z nieukrywanym poczuciem wyższości, do jakiego stanu doprowadziły lata zaniedbań. Jako osoba wstydząca się stanu moich zębów wolę odwiedzić kogoś, kto szczędzi sobie niepotrzebnych komentarzy i zajmuje się swoją pracą. Chodziłam na wizyty do Pani Doktor przez kilka lat z przerwami, ale przy ostatniej wizycie stwierdziłam, że już więcej tam nie pójdę. ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Szczepański

Laryngolog

Poradnia Medycyny Rodzinnej w Białej Podlaskiej
Królowej Jadwigi 2
21-500 Biała Podlaska

Pan Piotr Szczepański doktor robił operacje przegrody nosowej 3 lata temu powiedział że wszystko będzie dobrze to bzdurą bo krzywą przegrodą blokuje mi oddychanie nie polecam go tego doktora skontaktuje się z prawnikiem bo jeszcze mi w mawiał że to nie wina przegrody krzywej ile ja się wycierpialem bulu on myśli że to żarty sal zrobilem tomografie i wyszło krzywą przegrodą drugą sprawą to jak po operacji było leżałem na ...
Opinia dodana przez: Sor